StaVaZa 2020 | JABO overleg

“Hoe kunnen we ervoor zorgen dat er meer Middenhoeve bewoners op de algemene leden vergadering (ALV) afkomen” ?!

Dat was één van de agendapunten van onze bestuursvergadering van afgelopen maand. “Voor- & door bewoners” is ons credo dus dan zou meer animo en een afspiegeling van onze wijk, van jong tot oud, toch ook de opkomst moeten kunnen zijn. Enfin hij is er weer dus noteer hem >>

ALV | vrijdag 03 april aanstaande | locatie Watertoren | vanaf 19:30 uur

oproep!! – heb jij ideeën over hoe we dit kunnen bewerkstelligen dan horen we het graag.

Zit het hem in de naam dat ALV niet als leuk en nuttig wordt ervaren, oftewel moeten we het wel & wee van onze wijk onder een andere naam introduceren, zoals StaVaZa (StandVanZaken) of JABO (JAarlijks BewonersOverleg) of VDA (Voor en Door leden Avond) 😉

1 thought on “StaVaZa 2020 | JABO overleg

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: