De data voor de AED-reanimatie herhalingstrainingen voor de bewoners van Middenhoeve zijn bekend:
Dinsdag 27 maart en donderdag 12 april 2018..
De cursuslocatie is: Vissersdijk Beneden 70, 3319 GW Dordrecht
De aanvangsttijd is: 19.30 uur

U kunt zich inschrijven middels deze link: www.reanimatiecursus.info/middenhoeve
De cursusduur is ongeveer 2 uur waarna u een nieuw certificaat zult ontvangen.
Een herhalingcursus reanimatie met gebruik van de AED (Externe Defibrillator) moet éénmaal per jaar plaatsvinden voor de geldigheid van uw certificaat.
Vergeet niet na ontvangst van uw certificaat uw inschrijving bij hartveiligwonen.nl bij te werken met de datum van uw laatste certificaat. Alleen dan bent en blijft u oproepbaar .
De factuur van deze herhalingscursus declareert u bij uw eigen zorgverzekering. Mocht deze onverhoopt niet vergoed worden, kunt u de afwijzing naar het bestuur doorsturen waarna verenging Middenhoeve deze voor u vergoedt. Voorwaarde is wel dat u als actieve hulpverlener ingeschreven en oproepbaar bent bij hartveiligwonen.nl.
Op deze wijze is de herhalingstraining voor alle bewoners van Middenhoeve gratis.
hallo, wij kunnen beide data’s niet. Zijn er andere data’s?
groetjes
bert en paula slurink
Niet apart voor Middenhoeve. Dan even op website van st. Reanimatie zelf kijken welke andere data zij iets aanbieden.
Hartelijk goedemorgen!
Op het domein van Hartveiligwonen kan ik geen inlogknop ontdekken om mijn gegevens te controleren. Betreffende de app; er zijn drie apps beschikbaar. Is ‘AED Alert’ die nieuwe app van HVW? Hartstikke verwarrend!
Hartwarme groet van Paul S.
Beste Mensen,
Ik meld mij voor de reanimatiecursus op di.27 maart 2018.
Dat moet je wel zelf via de link doen, Paul.